Τετάρτη 3 Οκτωβρίου 2018

Οκτωβρίου 03, 2018
'Έναρξη του πρωταθλήματος με μεγάλη εντός έδρας νίκη για το ανδρικό τμήμα απέναντι στην Α.Ε.ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ με 64-55. Το παιχνίδι ξεκίνησε με τις δύο ομάδες να είναι άστοχες και νευρικές,με την πρώτη περίοδο να λήγει 8-6.Το δεύτερο δεκάλεπτο ανήκε ολοκληρωτικά στην ομάδα μας η οποία πήγε προηγούμενη στο ημίχρονο με 25-16, διαφορά που κράτησε μέχρι το τέλος του αγώνα παρά το νεκρό διάστημα που είχε στις αρχές του τρίτου δεκαλέπτου. Συγχαρητήρια σε παίκτες και προπονητή,συνεχίζουμε με το ίδιο πάθος και δύναμη για τον επόμενο αγώνα εκτός έδρας με αντίπαλο την Χρυσούπολη το Σάββατο 6/10/2018.Τα δεκάλεπτα του χθεσινού αγώνα:8-6,17-10,18-18,21-21 ΓΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΦΕΡΩΝ: (Κεκές) Νεδέλτσος 4, Αντωνόπουλος, Ράλλης 4, Κεσανλής 8(2), Ιωαννίδης 6, Δαπουδάνης, Τσοκαναρίδης 5 (1), Παπαδόπουλος 11(1), Γιαννακάκης, Μπερμπέρης 16(3) , Καραπαναγιώτης 4, Χαραλαμπίδης 6.